Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK İLKELERİ

www.parcaparcaal.com’a kaydetmiş olduğunuz bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Üye olmak için veya iletişim formlarından girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, haberiniz ya da aksi bir talimatınız olmaksızın, üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamaktadır.

www.parcaparcaal.com, daha iyi hizmet sunmak amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.parcaparcaal.com tüm önlemleri almaktadır.

www.parcaparcaal.com bazı dönemlerde üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Bu gönderiler ancak onayınızı almış olmak kaydıyla yapılmaktadır. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda üye olurken seçim yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimlerini değiştirilebilmektedir.


Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


www.parcaparcaal.com için bilgi son derece değerlidir. Bu nedenle bilgi ve bilginin üzerinde tutulduğu destek işletim sistemleri, kurum içinde tanımlanmış iş süreçleri açısından kritik önem taşır ve uygun şekilde korunmasının gerekliliğini kabul eder. Gizlilik ve Güvenlik Politikası’nın amacı, yasal düzenlemeleri de göz önünde bulundurarak, bilgilerin ve tüm destek işletim sistemlerinin, süreçlerinin ve uygulamalarının gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini korumak, sürdürmek ve yönetmektir.


www.parcaparcaal.com‘dan yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz ödeme sayfamızda kredi kartınızın güvenliği 256 bit Rapid SSL Certificate ile sağlanmakta olup kart bilgileriniz yalnızca banka onayına gönderilip kesinlikle sistemimize kayıt edilmemektedir. Kartla ilgili hiçbir bilgi, Parcaparcaal tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz Parcaparcaal.com ödeme sayfasında adres çubuğunun (kullandığınız internet tarayıcısına bağlı olarak sağ veya sol) üst köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda sertifika ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Üye olurken bizimle paylaştığınız cep telefonu ve e-mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak ve sizi kampanyalarımızdan haberdar etmek için kullanılacaklardır.

Üye bilgileri, yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde resmi makamlara açıklanabilecektir. 

www.parcaparcaal.com’a üye olduğunuz andan itibaren burada yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.